EN
نقشه سایت
پست الکترونیک
۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ اسفند
مشاور وزير بهداشت: صفا و صميمت و همگامي مديران در همه رده ها،عامل توفيق بيشتري براي ادامه خدمت در اين منطقه دور افتاده از مركز كشور مي باشد
مشاور وزير بهداشت: صفا و صميمت و همگامي مديران در همه رده ها،عامل توفيق بيشتري براي ادامه خدمت در اين منطقه دور افتاده از مركز كشور مي باشد
بنا به گزارش روابط عمومي دانشگاه، دكتر سيد محمود طباطبائي فر مشاور وزير بهداشت درمان و آموزش پزشكي در پي حضور در دانشگاه علوم پزشكي بيرجند، نامه به وزير بهداشت مرقوم نمود.
 دكتر طباطبايي با نگارش اين مطلب كه به دعوت رياست دانشگاه علوم پزشكي بيرجند افتخار داشتم بعنوان استاد مدعو در روزهاي 11-9 ارديبهشت ماه 94 مهمان اين دانشگاه باشم و در هشتمين جشنواره آموزشي و مراسم تجليل از اساتيد نمونه به مناسبت روز استاد شركت نمايم عنوان كرده است: مايه مباهات است كه به بركت انقلاب شكوهمند اسلامي ايران و همدلي و هم زباني و مجاهدت جامعه پزشكي سرافراز ايران اسلامي گستره آموزشي و ارائه خدمات سلامت به اقصي نقاط كشور عزيزمان رسيده و مناطقي كه زماني بعنوان غير برخوردار معرفي مي گرديد به بركت خون پاك شهداي انقلاب و ايثارگري آحاد مردم از نعمت داشتن شبكه پر افتخار بهداشتي جهت ارائه خدمات اوليه و دانشگاههاي علوم پزشكي مجهز به بهترين امكانات جهت تكميل زنجيره ارائه خدمات سلامت برخوردار باشند.
وي ضمن شكر پروردگار از زحمات تمام مديران اين سيستم غرور آفرين از روزهاي نخست تا كنون قدرداني نموده و براي همه آنها آرزوي توفيق ادامه خدمت و عاقبت بخيري نموده است و ادامه داده است كه:. مديريت جهادي و همدلي و كوشاي اين دانشگاه خدمتگزار كه در دولت تدبير و اميد امكان ارائه خدمات بيشتري برايشان فراهم شده با تمام قدرت مشغول برنامه ريزي هاي آموزشي و پژوهشي و درماني و بهداشتي مي باشند كه خود نشان از تداوم بركت انقلاب و پويايي خون شهيدان سرافراز اين مرز و بوم مي باشد.
مشاور وزير بهداشت نكته اي كه پيش از هر چيز در اين استان انقلابي و داراي مردمان مهربان و با ايمان به چشم مي خورد را صفا و صميمت و همگامي مديران در همه رده ها داسته است و افزوده است كه: قطعا" عامل توفيق بيشتري براي ادامه خدمت در اين منطقه دور افتاده از مركز كشور مي باشد كه بعضا" در مواردي كمبود آن احساس مي شود و اين عاملي است كه اگر مورد توجه بيشتري قرار گرفته و بعنوان يك ارزش به آن بها داده شود مي تواند بشرط حمايت و راهنمايي در آينده نزديك اين دانشگاه را كه با همه استانهاي همجوار حداقل 500 كيلومتر فاصله دارد و در يك منطقه مرزي حائز اهميت قرار گرفته را به يك دانشگاه تيپ يك تبديل نمايد.
دكتر طباطبائي فرعمده ترين خواسته هاي مديريت دانشگاه را به شرح ذيل بيان داشته و اظهار اميدواري كرده است كه مورد توجه وزير بهداشت و شوراي گسترش قرار بگيرد.
1- موافقت با راه اندازي دانشكده داروسازي كه سالهاي قبل مقدمات آن فراهم شده و تاييديه هاي اوليه را گرفته اند و اعضاء هيأت علمي و فضاي فيزيكي مورد نياز را نيز تهيه نموده اند .
2- تكميل رشته هاي دستياري مورد نياز استان بالاخص رشته هايي كه با بيماران تروماتيك سرو كار دارند نظير جراحي اعصاب و ارتوپدي كه مي تواند بصورت مشترك با دانشگاه علوم پزشكي مشهد شروع شود كاري كه در ساير استانها نظير مازندران ، كرمانشاه ، مركزي هم اجرا و موفقيت آميز بوده چون اين دانشگاه در يك منطقه حساس جغرافيايي ايران عزيز قراردارد و مردم ولايتمدار آن مستحق هر گونه حمايتي مي باشند .
3- موافقت با تاسيس يك بيمارستان خصوصي درجه يك جهت جذب توريسم درماني از كشورهاي هم مرز كه فعلا" به كشورهايي نظير هندوستان و پاكستان ميروند و تداوم ماندگاري اساتيد پس از خروج از طرح فولتايمي و هنگام بازنشستگي و نهايتا" جلوگيري از اعزام بيماران به ساير استانها و كمك به بخش دولتي جهت سرويس دادن به آن سري از بيماران كه امكانات مالي كافي دارند .
4- عين درخواست معاونت محترم غذا و داروي دانشگاه و رياست محترمه دانشكده دندانپزشكي جهت بررسي و دستور مقتضي ارسال مي گردد.
مشاور وزير بهداشت در پايان ضمن آرزوي سلامت براي دكتر هاشمي و همكارانشان مراتب تقدير و تشكر خود را از خدمات بي ريا و خداپسندانه و مديريت عالمانه رياست ارجمند دانشگاه علوم پزشكي بيرجند و همكارانشان اعلام نموده و از مهمان نوازي ها و الطافي كه در طول اين سفر نسبت به ايشان ابراز فرمودند سپاسگزاري نموده است.
منبع: وبدا-روابط عمومي دانشگاه تعداد بازدید: 256 تاریخ درج: 1394/02/15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal