EN
نقشه سایت
پست الکترونیک
۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ آذر
دکتر دهقانی:اولین شهید مدافع سلامت استان، بهورز زحمتکش روستای مهموئی بود که جان خود را تقدیم سلامت مردم کرد
دکتر دهقانی:اولین شهید مدافع سلامت استان، بهورز زحمتکش روستای مهموئی بود که جان خود را تقدیم سلامت مردم کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صبح امروز شنبه سوم آبان ماه دکتر محمد دهقانی رئیس دانشگاه به همراه دکتر احمدی معاون درمان، یعقوب پور مدیر روابط عمومی دانشگاه و دکتر زنگویی رئیس مرکز بهداشت شهرستان بیرجند با حضور در مزار مدافع سلامت شهیده منصوره حسینی بهورز فداکار و ایثارگر روستای مهموئی، این مصیبت را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

 

دکتر دهقانی رئیس دانشگاه در این مراسم گفت: مدافع سلامت منصوره حسینی اولین شهید مدافع سلامت در خراسان جنوبی و از بهورزان زحمتکش روستای مهموئی بود که جان خود را تقدیم راه حفاظت از سلامت مردم خراسان جنوبی کرد. ان شا ءالله خداوند متعال روح ایشان را قرین رحمت بی کران خود کند و میهمان سفره حضرت ابا عبد ا.. الحسین (ع) باشند.

رئیس دانشگاه در پایان یادآور شد: ان شاءالله بعد از این شاهد حوادث غم بار این چنینی نباشیم که نیروهای ارزشمندی مثل شهیده منصوره حسینی را در سن پایین از دست دهیم و امیدوارم هم استانی های عزیز قدر این زحمات پرسنل بهداشت و درمان را بدانند و در راستای حفظ سلامت فرزندان خود، پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا بتوانیم هر چه زودتر با کمکشان این بیماری را پشت سر بگذاریم.

 
 
 
 
 
 
 
منبع: وبدا-روابط عمومی دانشگاه تعداد بازدید: 1158 تاریخ درج: 1399/08/03
Powered by DorsaPortal