روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
۱۴۰۱ جمعه ۱۰ تير
حجت الاسلام عبادی: پشتکار و جدیت کادر درمان در به حداقل رساندن آمار کرونا جای تشکر دارد
صبح امروز و پیش از آغاز چهارمین نشست مشترک روسا دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی کشور، دکتر محمد علی کیانی رئیس شورای کلان منطقه 9 آمایشی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با همراهی دکتر سید محمد موسوی میرزائی سرپرست دانشگاه و دکتر فرشید عابدی معاون آموزشی دانشگاه، با حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه در زمان شیوع ویروس کرونا روزی تا 700 نفر جان خود را از دست می دادند، گفت: با تلاش و کوشش کادر درمان و جدیت دولت این رقم به صفر نزدیک می شود. که جای دعا و تشکر است.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به علل مختلف بیماری های جسمی، روانی و مشکلات اقتصادی و سیاسی افزود:بیش از هرچیز امروز بیماری های اخلاقی جامعه بشری را تهدید می کند، راهش این است که همه باهم و هر کس درهرگوشه ای مسئولیتی را که بر عهده گرفته، به نحو احسن انجام دهد بنابراین باید در محدوده ای که می توانیم موثر باشیم، کار خود را انجام دهیم.
وی با تاکید بر اجرای صحیح قانون اساسی که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز می باشد خاطرنشان کرد: امیدواریم که آزمون و خطاها ما را به یک نتیجه ای برساند که راه را بر اساس قانون طی کرده و مسائل حزبی و سلیقه ای را کنار بگذاریم، امروز زمینه مساعدی است، در کنار ده ها قضیه، مسائل مربوط به سلامت مردم از نظر جسمی است که قدم هایی که اخیراً برای بیمه برداشته شده است، خوب است و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بارها تاکید دارند که به گونه ای طراحی کنید که آن کسی که مریض دارد غصه اش فقط بیمار داری باشد.
 
 
 برای مشاهده خبر در سایت وبدا وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید.
منبع:
وبدا-روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید:
383
تاریخ:
1401/02/22
Powered by DorsaPortal